Początek Peregrynacji naszych Patronów

Wreszcie z pomocą Bożą rozpoczynamy Peregrynację Figur naszych Patronów: św. Piotra i św. Pawła w naszej parafii. Rozpoczniemy ją uroczyście podczas rekolekcji wielkopostnych w niedzielę, 3 marca na Mszy św. o godz. 11.3o. Przekazanie figur będzie się potem odbywało zawsze na Mszy św. w sobotę wieczorem. Ta Msza św. będzie zawsze odprawiana w intencji rodziny, która przekazuje figury swoim następcom. Proszę, by obie rodziny brały udział w tej Eucharystii.

Plan peregrynacji znajduje się na osobnej zakładce o nazwie "Peregrynacja Patronów" w menu "Nasza Parafia". W razie ewentualnych trudności, proszę i kontakt telefoniczny na mój numer ewentualnie maila w zakładce "Pytanie do księdza".

Bogu łaskawemu polecam owoce naszej parafialnej peregrynacji. Licząc na radosny w niej udział wszystkich Parafian, serdecznie pozdrawiam i błogosławię. ks. Darek