strona glowna
Drukuj

Wizyta Fundacji "Sprawni Inaczej" z Bytowa

   W niedzielę, 9.06., odwiedziła nas grupa osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami reprezentująca bytowską fundację "Sprawni Inaczej". Osoby te są również podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Bytowie. Uczestnicząc we Mszy św. o godz. 11.3o swoim śpiewem i zaangażowaniem w liturgii dali całej naszej Wspólnocie Parafialnej świadectwo wielkiej radości. Tym, a także krótkim koncertem po skończonej celebrze, sprawili nam ogromną radość. Jeesteśmy im za to bardzo wdzięczni. Dziękujemy P. Aldonie Walk, która jest Dobrą Duszą tej Wspólnoty, a także P. Marzenie Kostrub za zaproszenie Fundacji do naszej parafii. Liczymy także na to, iż stanie się ona częstszym gościem w naszej świątyni.

     Zdjęcia z tej wizyty można oberzej w naszej galerii.(X.D.)

Nasza ParafiaKancelaria


Pielgrzymki


Administrator