strona glowna
Drukuj

Parafialne Zawody sportowe

     W niedzielę, 16 czerwca, odbyły się parafialne zawody sporotwe. Najpierw w ramach VI Parafialnych Mistrzostw Piłki Siatkowej zmagali się dorośli. O puchar walczyły cztery drużyny; z Jeleńcza, Czarnej Dąbrowy oraz dwie ekipy z Półczna. Gra była zacięta, prowadzona niejednokrotnie z wielkim poświęceniem zawodników, ale równocześnie rozgrywana w duchu prawdziwej chrześcjańskiej miłości. Laury chciałoby sie przyznać wszystkim biorącym udział w rozgrywkach, jednak zwycięzca mógł byc tylko jeden. Trzecie miejsce w niedzielę zajęła drużyna  Półczno II, drugie - Półczno I, puchar zaś wraz z pierwszym miejscem zdobyła drużyna z Czarnej Dąbrowy.

     Po rozgrywkach piłki siatkowej swoje zmagania rozpoczęły dzieci ze szkoły podstawowej uczestnicząc w meczu piłki ręcznej. W tym roku były tylko dwa zespoły pod wodzą kapitanów: Natalii Kostrub i Agaty Hapka. Zwyciężyła drużyna Agaty.

     Serdecznie dziękujemy wszystkim Zawodnikom. Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy również sędziom oraz Dyrekcji i Pracownikom Zespołu Szkół w Pólcznie dzięki, którym mogliśmy być uczesstnikami tej parafialnej radości, która również przyczyniła się do tego, byśmy mogli jeszcze w większym stopniu poczuć się wspólnotą.

     Zechęcamy do obejrzenia zdjęć z zawodów w naszej galerii. A wszystkich zapraszamy na Mistrzowstwa Parafii w Piłce Nożnej, które rozegramy w późniejszym terminie. (Ks.D.)

Nasza ParafiaKancelaria


Pielgrzymki


Administrator