strona glowna
Drukuj

Zmiany parafialne AD 2013

        Wakacje są w Kościele Pelplińskim czasem zmian. W tym roku zmiany te dotknęły i naszą parafię. Dokonuje się to na mocy dekretów Jego Ekscelencji Ks. Biskupa Ryszarda Kasyny, Biskupa Pelplińskiego z dnia 29 czerwca 2013 roku. Z dniem 20 sierpnia z urzędu proboszcza naszej parafii został zwolniony dotychczasowy duszpasterz i mianowany proboszczem parafii pw. Wszystkich Świętych w Skórczu oraz administratorem parafii św. Józefa, Oblubieńca NMP w Kasparusie. Proboszczem naszej parafii mianowany został, również od 20 sierpnia ks. Krzysztof Kosobucki, dotychczasowy wikariusz parafii w Cewicach (niedaleko Lęborka).

        Ks. Krzysztof Kosobucki urodził się 1.05.1968 r. Pochodzi z Czerska, ma pięcioro rodzeństwa. Poprzednio był wikariuszem w Świekatowie, Kartuzach, Starogardzie Gdańskim, Chojnicach i w Cewicach.

         Zdjęcie Ks. Krzysztofa można obejrzeć w galerii w zakładce "Archiwum"

Nasza ParafiaKancelaria


Pielgrzymki


Administrator